Styret

For generelle henvendelser, ta kontakt via epost til  laget@nmbu.no.

Dette er Laget på Ås sitt styre høsten 2018:

Leder: Turid Marie Fitjar
telefon: 938 45 444
e-post: tfitjar@gmail.com

Nestleder: Thomas Nygaard
telefon: 986 96 309
e-post: thomas.nygaard@hotmail.com

Kasserer: Ida Elise Råbøl Mæhlum
telefon:  958 09 229
e-post: Idaelise_rm@hotmail.com

Koordinator: Erlend Ekeland
telefon: 456 83 747
e-post: e.ekeland@gmail.com

PR-ansvarlig: Inga Vagle
telefon: 413 72 655
e-post: inga_vagle@hotmail.com

Sekretær: Juliane Ottersen
telefon: 405 33 484
e-post: Ottersen.juliane@gmail.com

NB! ignorer mellomrommet mellomrommet mellom @ og resten av navnet i epostaddressene.

Reklamer

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s